Zatrestband

Skvělý swingový orchestr z Třešti spojuje 25 odhodlaných hudebníků, jejichž vášní je swing a jazz. Repertoár Zatrestbandu zahrnuje široké spektrum hudebních žánrů a nabízí tak posluchačům průřez českou i světovou populární hudbou od lidových písní až po známé hity. Saxofony, trumpety a energie, zkrátka vše, co k dobré tančírně patří.

Mňága a Žďorp

Hudební skupina původem z Valašského Meziříčí, která se do povědomí veřejnosti dostala především hitem Hodinový hotel
a následně se tak po vydání několika alb stala fenoménem alternativní rockové hudební scény. Skupina se vyznačuje především texty, jenž se lehce vryjí do paměti, doplněné o melodie, které zůstanou pod kůží. Frontmanem skupiny je zpěvák a kytarista Petr Fiala.

Šálová tanečnice

Vzdušná akrobacie je pohybové umění, které propojuje gymnastiku s tancem a prokládá kontrolovanými pády. Tematicky zvolený kostým, příhodná choreografie a okouzlující tanečnice, tak promění běžné vystoupení v nezapomenutelný zážitek, na který se mohou těšit všichni účastníci univerzitního plesu.

Klub sportovního tance QUICK Olomouc

Jedná se o neziskovou organizaci, která se může pyšnit v průměru padesáti členy. Tanečníci se aktivně věnují standardním a latinskoamerickým tancům ve všech věkových kategoriích. Pravidelně se účastní nejen tanečních lig v rámci České republiky, ale také mezinárodních soutěží v Německu, Rakousku, Anglii nebo Itálii.

Kontakt: Konferenční servis UP

konferencniservis.upol.cz
Biskupské nám. 1, kancelář č. 308

tel.: 585 631 157
konferencniservis@upol.cz