Ročník 2018

Kompletní balíček fotografií z plesu je k dispozici ke stažení zde.
Fotografie z fotobudky si můžete
stáhnout zde.

Ročník 2017

Reprezentační ples Univerzity Palackého 2017 proběhl 25. února v prostorách hotelu NH Collection Olomouc Congress.

Slavnostním večerem provedla jeho účastníky moderátorka Rádia Impuls
Eva Hronková, úvodní slovo patřilo již tradičně rektorovi Univerzity Palackého, prof. Jaroslavu Millerovi.

V rámci bohatého doprovodného programu se s ukázkami exotických tanců představil projekt Afros. Hudbu k tanci pak návštěvníkům zajistil známý orchestr TopBand, jehož členové patří mezi špičky české hudební scény.

Celý večer se následně nesl v duchu vzpomínek na znovuobnovení olomoucké univerzity v r. 1947. Jako čestný host se na plese představil i odborník na univerzitní dějiny, prof. Jiří Fiala, který seznámil hosty
s novodobou historií univerzity.

Upoint – Informační centrum Univerzity Palackého – si pro návštěvníky plesu připravil krátkou módní přehlídku, v rámci které představil nejnovější kousky z kolekce UniWearCity. Oblečení bylo možno po celý večer zakoupit ve stánku UPointu v předsálí.

Zlatým hřebem večera bylo vystoupení špičkové rómské kapely Gypsy Spirit. Nechybělo samozřejmě ani bohaté pohoštění, fotografický koutek a tradiční losování tomboly na závěr večera.

Kompletní balíček fotografií ke stažení zde.

Ročník 2016

Tradiční společenská událost se uskutečnila 20. února 2016 v hotelu NH Olomouc Congress.

Hosté se mohli těšit na bohaté občerstvení, přátelskou atmosféru a bohatý doprovodný program.

V průběhu večera měli návštěvníci možnost nechat si načrtnout vlastní karikaturu, zatančit si na videodiskotéce, či si zasoutěžit o zajímavé ceny v tombole.

Večerem provázel herec a moderátor Jiří Mádl, jenž se zasloužil o pozitivní atmosféru, která na plese po celý večer panovala. Se širokým repertoárem českých i světových hitů se představil taneční orchestr Top Band a o předtančení se postaral sehraný taneční pár z Klubu sportovního tance Quick Olomouc.

Zlatým hřebem večera bylo vystoupení brněnské formace Ukulele Orchestra jako Brno v čele s frontmanem Karlem Heřmanem, která návštěvníkům představila hity slavných interpretů v netradiční úpravě na ukulele.

Celý večer uzavřel svým pěveckým vystoupením student UP a autor studentského hitu Jdi potřetí, Kamil Bublík.

Kompletní fotogalerie z plesu jsou dostupné na Google photos a na facebooku.

Ročník 2015

Jeden parket společně sdíleli studenti, absolventi i jejich kantoři 21. února 2015 v NH Olomouc Congress v rámci každoročně pořádaného Reprezentačního plesu UP.

Programem na hlavním pódiu provázela moderátorská dvojice z řas studentů UP Tomáš Uher a Dominika Šindelková.

O hudební doprovod se postaral již tradičně taneční orchestr Top Band, v menším sále si pak mohli všichni příznivci rockové hudby poslechnout známou kapelu November 2nd.

Jako hlavní hvězda večera vystoupila Anna K, která svým písněmi hosty rozhoupala do rytmu a vnesla do sálu skvělou pozitivní náladu.

Součástí programu večera byla i výuka tanců, videodiskotéka a tradiční slosování tomboly.

Kontakt: Konferenční servis UP

konferencniservis.upol.cz
Biskupské nám. 1, kancelář č. 308

tel.: 585 631 157
konferencniservis@upol.cz